Szczegółowy opis

Cannabliss1825

Dream Grain

 

Naturalne poduszki konopne wypełnione ekologiczną łuska z płaskurki z naszego gospodarstwa

PODUSZKA DWA W JEDNYM - WKŁAD Z WSYPEM Z ŁUSKI PŁASKURKI I ZIÓŁ PLUS PIĘKNA POSZEWKA Z NATURALNEJ KONOPNEJ TKANINY

 Poduszki Cannabliss1825 są całkowicie naturalne, uszyte z tkaniny konopnej oraz wypełnione łuskami płaskurki . Ma to bardzo dobry wpływ na nasz organizm ze względu na to, że nie mamy styczności ze sztucznymi materiałami. Dzięki temu nie hamujemy procesów termoregulacji oraz nasza temperatura nie wzrasta. Skóra może swobodnie „oddychać” i nie pocimy się, tak jak w przypadku poduszek syntetycznych - kulek styropianowych, pianki termoplastycznej czy polyestru. Nasza poduszka z łuskami odpowiednio podtrzymuje głowę, dzięki czemu mięśnie karku i ramion łatwiej się rozluźniają. Często ludzie narzekają na bóle kręgosłupa, oczywiście powodów może być wiele - nieprawidłowa postawa podczas snu - to jeden z nich. Poduszka dopasowuje się do kształtu naszego ciała, dlatego dobrze wypełnia przestrzeń między głową a plecami. W zależności w jakiej pozycji śpimy dobieramy grubość poduszki. Jeśli śpimy na boku, zazwyczaj nasza poduszka powinna być dość mocno wypełniona łuskami. Wtedy przestrzeń między głową a ramieniem będzie dobrze wypełniona. Jeśli śpimy na plecach, zapewne łusek w poduszce będziemy chcieli mieć mniej.

Właściwości ekologicznej łuski płaskurki:

* pomocna w zwalczaniu bólu pleców, szyi i głowy, w bezsenności i migrenie

* regeneruje pracę układu nerwowego, działa antydepresyjnie kojąco i uspokajająco

* doskonała dla osób lubiących delikatne poduszki

* elastyczna, plastyczna i najlżejsza z łusek

* posiada właściwości antyalergiczne oraz zawiera związki hamujące rozwój bakterii i roztoczy

* neutralna termicznie: poduszka nie jest ani chłodna, ani rozgrzewająca

* wytwarza biopole wspomagające prawidłowe działania organizmu.

Dodatek naturalnych ziół takich jak werbena, lawenda, szałwia dodatkowo wprawiają w relaksacyjny nastrój i pomagają walczyć z bezsennością. A sen w otuleniu delikatnych aromatów jest spokojny i głęboki.

 Aby prawidłowo przygotować poduszkę z łuskami płaskurki do snu, dłonią uformuj wgłębienie, na którym położysz głowę, poniżej wymodeluj wałek, który podczas snu będzie wsparciem dla Twojej szyi Każda poduszka wypełniona łuskami płaskurki posiada suwak, dzięki któremu możesz dosypać lub odsypać łuskę, tak aby grubość poduszki była dla Ciebie odpowiednia.

 

Naturalne poduszki Cannabliss1825

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl